İade ve Değişim

Ürünü iade etmek istediğimde ne yapmam gerekiyor?

Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 14 gün içerisinde, ürün iadesi gerçekleştirebilirsiniz. Aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde, ürün/ürünlerin iadesini sağlayabilirsiniz.

-İade edeceğiniz ürünü, faturanızın "İade Formu" bulunan nüshasını doldurarak, paketi hasar görmemiş, ürünün kullanılmamış hali ve tüm aksesuarlarıyla birlikte, (... Kargo) (212 515 85 01) ile peşin ödemeli olarak göndermenizi rica ederiz. İadenizin bize ulaşması için gerekli olan .......... acente kodumuzu (.... Kargo şube yetkilisine belirtmeyi unutmayınız.

-İadenizi gönderdikten sonra, gerekli olması halinde sizden (... Kargo'ya ait gönderi kodunuz talep edilebilir. Sorun yaşamamanız adına, gönderi kodunuzu lütfen saklayınız.

- İade bedeli, ürünlerin iş yerimize ulaştığı andan itibaren, iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra, kredi kartınıza veya belirtilen hesap/IBAN numaranıza 5 iş günü içerisinde aktarılmaktadır. Bankanıza bağlı olarak iadenizi kredi kartınızda görmeniz, birkaç gün sürebilir. İade işlemlerinizde faturada belirtilen sadece ürün bedeli iade edilir. Satış faturasında belirtilen kargo ücreti ve/veya kapıda ödeme ücreti iade edilmez.

İade Adresi:

www.pixy.com.tr - Celal Ayakkabı Sanayi İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi

Adres: 

Bağlar Mahallesi Osman Paşa Caddesi No: 13 B1 Bağcılar / İSTANBUL

 TEL :  (+90 212) 515 85 01    (+90 212) 515 85 02

 FAX :  (+90 212) 515 85 04

 GSM : 0545 383 33 05

E-posta:   info@pixy.com.tr

İade etme süresi kaç gündür ?

- Mesafeli sözleşmelere dair yönetmeliğe göre Sebep Göstermeden Cayma süresi kanunen 14 gün olup, bu süre içerisinde aldığınız ürünü iade edebilirsiniz.

İadede kargo masraflarını ben mi ödeyeceğim?

- İade talebiyle www.pixy.com.tr - Celal Ayakkabı Sanayi İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi'ne gönderdiğiniz tüm ürünlerin kargo masrafları alıcıya aittir. Siparişiniz ile birlikte gelen faturanın arka yüzünde bulunan iade formunu eksiksiz doldurarak, (... Kargo ile aşağıdaki adrese "Peşin Ödemeli" olarak gönderebilirsiniz.

Ürün Değişimini Nasıl Yaparım?

- Değişim yapmak istediğiniz takdirde göndereceğiniz ürün iade alınacak ve ödediğiniz tutar ödeme yapmış olduğunuz şekilde size iade edilecek, yeni almak istediğiniz ürünü yeniden sipariş vermeniz istenecektir. Aynı tutarlı bir ürün ile değişim yapmak isterseniz, aldığınız ürünü iade edip, yeni almak istediğiniz ürünü www.pixy.com.tr - Celal Ayakkabı Sanayi İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi bildirmeniz yeterlidir.

- Ürün ile birlikte faturanın her iki nüshasının teslim edilmesi gerekmektedir. Faturasız iade veya değişim yapılmamaktadır.

- Değişim veya iade için ürün gönderimleri yalnızca ( .......Kargo) ile sözleşmemiz üzerinden gönderilebilir. Sözleşme dışında veya başka kargo firmaları ile gönderim yapıldığı durumlarda paketler firmamız tarafından teslim alınmayacak, kargo firması paketi tüm kargo masraflarını göndericiye fatura ederek geri gönderecektir. Farklı unvanlar ile (www.pixy.com.tr - Celal Ayakkabı Sanayi İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi Müşteri Kodu :........harici) sözleşmemiz dışında gönderilecek paketler ve doğacak masraflar firmamız sorumluluğunda değildir.

Siparişimi nasıl iptal edebilirim?

- İlk olarak siparişinizi ana sayfanızda yer alan "hesabım" sekmesinden kontrol etmelisiniz.

- Eğer siparişiniz "Kargoya Verildi" statüsünde değilse talebinizi web sitemizde bulunan iletişim formunu doldurarak;

0 (545) 383 33 05  nolu telefondan arayarak veya info@pixy.com.tr adresine mail atarak iptal etme sebebinizle birlikte tarafımıza iletebilirsiniz.